Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie

Kościół Braci Mniejszych Kapucynów w Zakroczymiu

XVIII Niedziela zwykła 31. 07. 2022

 

  1. Trwają wakacje, zapraszamy was codziennie o godz. 17.00 na wspólny różaniec, aby modlić się za naszą Ojczyznę, Ojca św. parafię i we wszystkich intencjach, które chcemy polecić Panu Bogu.
  2. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła, we wtorek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Anielskiej z Porcjunculi, w czwartek św. Jana Marii Vianneya, prezbitera, w sobotę Święto Przemienienia Pańskiego
  3. We wtorek przypada Odpust Porcjunculi. Msze św. w naszej świątyni będą odprawiane o godz. 7.00, 8.30, uroczysta suma o godz. 12.00 i o 17.30. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Zakroczymia i naszych przyjaciół
  4. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej: pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy na Msz św. o godz. 17.30, a w czwartek na adorację Najświętszego Sakramentu o godzinie 16.30.
  5. W poniedziałek przypada 78 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Zapraszamy na Mszę św. na godz. 17.30. Przypominamy o godz. „W” , która jak co roku jest o godz. 17.00.
  6. Zachęcamy do zakupu i lektury katolickich tygodników „Gość Niedzielny”, i „Niedziela”.
  7. Ofiarodawcom za ofiary i dary złożone na rzecz kościoła i klasztoru składamy serdeczne podziękowanie i zapewniamy o naszej modlitwie w waszych intencjach w czasie Mszy św. za braci i dobrodziejów oraz w naszych zakonnych pacierzach.