Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia Duszpasterskie

Kościół Braci Mniejszych Kapucynów w Zakroczymiu

III Niedziela Wielkanocna 14. 04. 2024

  1. Po tygodniu Miłosierdzia dzisiaj rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Warto w tym tygodniu otworzyć Pismo Święte i czytać jako słowo Boże do naszego życia, ale także można zapoznać się z historią i geografią biblijną.
  2. Trwa walka o życie od poczęcia do naturalnej śmierci. Codziennie o godz. 17.00 zapraszamy was do wspólnej modlitwy różańcowej w naszym kościele, a w każdy czwartek o 16.30 na Adorację Najświętszego Sakramentu, aby modlić się za naszą Ojczyznę, wynagradzać za grzechy przeciwko życiu.
  3. 5 maja, w niedzielę, odbędzie się pielgrzymka do Sanktuarium NMP i św. Jana Pawła II. Zapisy w przyszłą niedzielę. Szczegółowe informacje w gablocie na placu.
  4. W tym tygodniu brakuje nam intencji na niektóre msze święte. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych. Można to robić przy furcie klasztornej w zakrystii naszego kościoła, albo przez internet.
  5. Zachęcamy do zakupu i lektury katolickich tygodników „Gość Niedzielny”, i „Niedziela”.
  6. Ofiarodawcom za ofiary i dary złożone na rzecz kościoła i klasztoru składamy serdeczne podziękowanie i zapewniamy o naszej modlitwie w waszych intencjach w czasie Mszy św. za braci i dobrodziejów oraz w naszych zakonnych pacierzach.