Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia Duszpasterskie

Kościół Braci Mniejszych Kapucynów w Zakroczymiu

Niedziela Zesłania Ducha Świętego 05.06.2022

  1. Rozpoczął się miesiąc czerwiec, codziennie o godz. 17.00 zapraszamy was na Nabożeństwo Czerwcowe do Najśw. Sera Pana Jezusa, aby modlić się za naszą Ojczyznę, Ojca św., parafię i we wszystkich intencjach, które chcemy polecić Panu Bogu.
  2. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, w środę św. Jadwigi, Królowej, w czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, w sobotę świętego Barnaby, Apostoła, a w przyszłą niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy
  3. W poniedziałek rozpoczyna się okres zwykły w Liturgii Kościoła. W przyszłą niedzielę kończy się czas Komunii św. Wielkanocnej. Zaniedbanych zapraszamy w tym tygodniu do odbycia spowiedzi Wielkanocnej. Spowiedź w naszym kościele jest podczas Mszy św. o godz. 7.00 i 17.30. Zapraszamy
  4. Dzisiejsza niedziela otwiera oktawę modlitw o świętość dzieci Kościoła, zapraszamy na nabożeństwo o godzinie 17.00, a w czwartek na adorację o godzinie 16.30.
  5. Serdecznie zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce Honorackiej z Zakroczymia do Nowego Miasta nad Pilicą do Sanktuarium bł. Honorata w dniach 25-30 czerwca 2022. Koszt 80 zł. Zapisy od 16.00 25 czerwca w OAT. Więcej informacji na stronie internetowej naszego klasztoru.
  6. Zachęcamy do zakupu i lektury katolickich tygodników „Gość Niedzielny”, i „Niedziela”.
  7. Ofiarodawcom za ofiary i dary złożone na rzecz kościoła i klasztoru składamy serdeczne podziękowanie i zapewniamy o naszej modlitwie w waszych intencjach w czasie Mszy św. za braci i dobrodziejów oraz w naszych zakonnych pacierzach.