Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia Duszpasterskie

Kościół Braci Mniejszych Kapucynów w Zakroczymiu

XIII Niedziela zwykła 26. 06. 2022

  1. Trwa miesiąc czerwiec, codziennie o godz. 17.00 zapraszamy was na Nabożeństwo Czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa, aby modlić się za Kościół, naszą Ojczyznę, Ojca św., parafię i we wszystkich intencjach, które chcemy polecić Panu Bogu. W tym tygodniu kończy się miesiąc czerwiec, ale nadal zapraszamy was do wspólnej modlitwy różańcowej w naszym kościele o godz. 17.00
  2. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek św. Ireneusza, biskupa i męczennika, w środę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła
  3. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej: pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.30 w czasie każdej mszy świętej jest możliwość spowiedzi także pierwszopiątkowej.
  4. Od niedzieli trwa Pielgrzymka Honoracka z Zakroczymia do Nowego Miasta nad Pilicą, polecamy waszej modlitwie wszystkich pątników.
  5. W czwartek o godz. 7.00 zapraszamy na Mszę św. imieninową w intencji br. Tomasza Płonki.
  6. Zachęcamy do zakupu i lektury katolickich tygodników „Gość Niedzielny”, i „Niedziela”.
  7. Ofiarodawcom za ofiary i dary złożone na rzecz kościoła i klasztoru składamy serdeczne podziękowanie i zapewniamy o naszej modlitwie w waszych intencjach w czasie Mszy św. za braci i dobrodziejów oraz w naszych zakonnych pacierzach.